Chcete kompaktní svítilnu s intuitivním ovládáním? V tom případě je čelovka Ledlenser H5 Core ta prvá volba. Čelovka LEDLENSER H5 CORE je skvělá kompaktní svítilna s velmi snadným intuitivním ovládáním.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá |
| Aktivity | Běhání, Turistika, Expedice, Skialpinismus, Vysokohorská turistika |
| Hmotnost produktu | 178 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 350 lm |
| Dosvit | 160 m |
| Maximální výdrž baterie | 2/20 hod. |
| Zdroj | baterie |