Doprava zdarma
Ledlenser H19R Signature je jednou z nejvýkonnějších čelovek na trhu, ovládaná pomocí aplikace přes Bluetooth, navržená pro náročné uživatele, kteří hledají maximální výkon a spolehlivost v jakýchkoliv podmínkách.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Expedice, Skialpinismus, Vysokohorská turistika, Kemping, Běžecké lyžování, Skitouring |
| Hmotnost produktu | 374 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 4000/3500/1600/800/200 lm |
| Dosvit | až 300 m |
| Maximální výdrž baterie | až 20 hod. |
| Zdroj | baterie |