Doprava zdarma
Léty prověřený univerzální standard do běžných třísezonních podmínek našeho podnebného pásma.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená, černá, šedá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1050 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 170 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | 7 °C |
| Dolní tepelný komfort | -9 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 20 x 35 cm |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 200x80x50cm |
| Šířka spacáku | standard |